مقالات

تغذیه مناسب کودکان

تغذیه مناسب کودکان

. گروه صنعتی دانش بنیان مازرون فوم با تولید ظروف یک بار مصرف در ابعاد و رنگهای مختلف در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

منبع مقاله:

پالت فومی

پالت فومی

پالت‌های‌ تهیه شده از فوم پلی استایرن انبساطی بسیار سبک بوده و با توجه به کارایی بالایی که دارد، مناسب جهت صادرات محصولات هستند. همچنین این پالت ها امکان انبار بیشتر و استفاده بهتر از فضا را برای شما مهیا می‌سازند.

منبع مقاله:

مبل شنی

مبل شنی

مواد داخلی بین بگ ها علاوه بر یونولیت از ابر های نرمی نیز بهره می برد که مانع از خراب شدن و غیر قابل استفاده شدن یونولیت های داخلی می شود. به همین دلیل بین بگ ها بر خلاف مبل های شنی پس از استفاده نیاز به شارژ مواد داخلی ندارند. با وجود اینکه بین بگ ها رویه های ضخیم و مقاومی دارند اما تنوع رویه و طرح های آنها در مقایسه با مبل های کمتر بوده و مدل هایی را رویه چرم و مواردی از این قبیل در طرح ها و تولیدات سازندگان بین بگ وجود ندارد.

منبع مقاله:

هفت آبشار

هفت آبشار

هفت آبشار که در شهرستان بابل استان مازندران قرار دارد یکی از طبیعت های بهشت گونه ایران می باشد و همانطور که از نامش پیداست از هفت آبشار بزرگ و کوچک در مجاورت روستای تیرکن از توابع دهستان درازکلا در مرز دو شهرستان سوادکوه و بابل در مازندران تشکیل شده است.

منبع مقاله:

کاناپه تخت خواب شو

کاناپه تخت خواب شو

مدل‌هایی که معرفی شد انواع کاناپه تخت خواب شویی هستند که بین مردم رایج هستند اما مدل‌های دیگری هم وجود دارند مانند تخت‌های بادی یا طرح‌های فانتزی که نمی‌توان در طولانی مدت از آنها استفاده کرد. در واقع برای مسافرت و یا زمانی است که مهمان به منزل می‌آید و راحتی او مهم است. سبکترین و بهترین نوع این مبلمان مربوط به مبلمان فومی است که هلدینگ دانش بنیان مازرون، اقدام به طراحی و تولید آن کرده است. همچنین هلدینگ مازرون فوم، مبلمان فومی را ثبت اختراع نیز کرده است.

منبع مقاله:

یوگا در منزل

یوگا در منزل

گروه صنعتی دانش بنیان مازرون فوم با تولید یوگا متهای با کیفیت در خدمت مشتریان عزیز میباشد.

منبع مقاله:

پناهگاه حيات وحش سمسكنده

پناهگاه حيات وحش سمسكنده

در اراضي جنگلي جنوب شرقي شهر ساري و بعد از پارك جنگلي شهيد زارع واقع شده است. اين پناهگاه يكي از جاذبه هاي ديدني اين استان براي طبيعت دوستان و دوستداران حيات وحش به شمار مي رود.

منبع مقاله:

عمارت فاضلی ساری

عمارت فاضلی ساری

یکی از ﻭﯾﮋﮔﯽ ﻣﻬﻢ ﻣﻌﻤﺎﺭﯼ خانه های ﺍﯾﺮﺍﻥ، ﺗﻨﻮﻉ در اقلیم آب و هوایی که خود منجر به تنوع در ویژگی معماری خانه های ایرانی می شود که ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ به ﻧﻮﻋﯽ ﯾﮑﻨﻮﺍﺧﺘﯽ ﻇﺎﻫﺮﯼ می رسد ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﮐﻤﯽ ﺩﻗﺖ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﯾﻢ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﺑﻨﯿﻪ ﻫﺎ ﻭ ﺑﻪ ﺧﺼﻮﺹ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪﻫﺎ ﻧﻪ ﮔﻮناﮔﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﻄﻠﻖ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﯾﮑﻨﻮﺍﺧﺘﯽ ﺑﻠﮑﻪ، ﻗﺮﺍﺑﺘﯽ ﻣﻮﺯﻭﻥ ﻣﺎﺑﯿﻦ این ﺩﻭ ﻣﻔﻬﻮﻡ ﺑﻪ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﻣﯽﺧﻮﺭﺩ.

منبع مقاله:

#ماسک #صورت و ماسک جراحی

#ماسک #صورت و ماسک جراحی

#ماسک #صورت و ماسک جراحی در دسته بندی ماسک پزشکی قرار دارند. ماسک های پزشکی معمولا به دو صورت کشدار و بنددار تولید می شوند. ماسک صورت یکی از پر کاربردترین ماسک های پزشکی است که بر روی دهان و بینی قرار میگیرد.

منبع مقاله:

زیر انداز یوگا

زیر انداز یوگا

یوگا، ورزشی که نه تنها بر جسم انسان تاثیر می گذارد بلكه در تنظیم نیروی پرانیك یا انرژی حیاتی و جریان آن و همچنین بر ضمیر انسان نیز موثر می باشد. حرکات این ورزش هر دو عامل جنبش و کنترل تنفس و تمرکز را در بر گرفته است.

منبع مقاله:

دسته بندی انواع پلاستیک

دسته بندی انواع پلاستیک

انجمن صنعت پلاستیک (SPI) یک سیستم طبقه بندی را در سال 1988 ایجاد کرد تا اجازه دهد مصرف کنندگان، تولید کنندگان و بازیافت كنندگان برای شناسایی انواع مختلف پلاستیک، کد SPI قرار دهند که روی هر محصول پلاستیکی ، معمولاً در قسمت پایین قالب بندی می شود.

منبع مقاله:

زرشک پلو با مرغ مجلسی

زرشک پلو با مرغ مجلسی

زرشک پلو با مرغ غذای محبوبیست که پای ثابت بیشتر مهمانی ها، مجالس و نذری هاست. زرشک پلو با مرغ نه تنها طعم خوبی دارد، بلکه به دلیل آسانی تهیه آن در مقدار زیاد، می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد

منبع مقاله:

روز جهانی کتاب کودک

روز جهانی کتاب کودک

ذهن کودکان درست مانند اسفنج است و قادر است بیشتر از بزرگسالان اطلاعات را جذب کند. کودکان توانایی یادگیری هزاران کلمه و استفاده از آن را دارند. وجود محیطی که کودکان را به سواد آموزی تشویق کند، حائز اهمیت زیادی است. یکی از مهم‌ترین روش‌های سوادآموزی به کودکان آموزش مهارت «خواندن» است، زیرا خواندن سبب می‌شود کودکان موضوعات مختلفی را در ذهن تصور کنند، شخصیت‌هایی جدید در ذهن‌شان خلق کنند و با آنان همذات ‌پنداری نمایند.

منبع مقاله:

سیزده بدر

سیزده بدر

روز طبیعت (سیزده بدر) سنت ایرانیان باستان به مناسبت پیروزی ایزد باران بر دیو خشکسالی اَپوش می‌باشد، سیزدهم روز از ماه فروردین، تیر یا تِشتَر نام دارد. ایزد تیر یا تشترکه در اوستا، یَشتی هم به نام آن وجود دارد ایزد باران است و در باور پیشینیان پیش از آشو زرتشت برای این که ایزد باران در سال جدید پیروز شود و دیو خشکسالی نابود شود باید مردمان در نیایش روز تیر ایزد از این ایزد یاد کنند و از او در خواست باریدن باران کنند.

منبع مقاله:

روز جهانی آب

روز جهانی آب

روز بيست و دوم مارس برابر یا دوم فروردين در راستای آگاه ساختن جهانيان به اهميت روزافزون آب و ايجاد سيستم‌‏های جهانی و توسعه منابع آب، به عنوان روز جهانی آب تعیین شده است.

منبع مقاله:

 1 2 3 4 5  ...  

MAZEROON FOAM